KURUMSAL

Berfino Aksesuar Hakkında!...

Köklü bir sektör tecrübesini arkamıza alarak Ocak 2006 yılında Berfino Mobilya Aksesuarları markamız ile üretime başladık. Kuruluşumuzdan bugüne düzenli olarak hem yurtiçi hem yurtdışındaki sektörel gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız bu amaçla hammadeyi ürüne dönüştürene kadar geçen tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmeye özen göstermektedir.

Doğaya saygılı üretim anlayışımız çerçevesinde kullandığımız malzemenin kalitesinden, atıkların bertarafına kadar her safhada çevre bilinci ile hareket ediyoruz. Üretimimizin etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere edindiğimiz ISO 9001 kalite yönetim sistemimiz ve tüm firma çalışanlarının katılımı ile toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışıyoruz.

Her zaman en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmeyi temel amacımız olarak görüyoruz. 2013 yılında yenilenen ekibimiz ve genişleyen üretim tesisimiz ile müşteri memnuniyeti için yatırımlar yapmaya, ar-ge çalışmaları ile hergün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Çünkü biz:

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

"İşimizde daha başarılı olmak için sürekli araştırıyoruz."

Sektörümüzde yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Çözüm üretiyoruz."

Hertürlü proje için ugun düşük maliyhetli uygulanabilir çözümler üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

İletişim

Atatürk Oto San. Sitesi Ünal İş Merkezi 1. Kat No:44
İkitelli OSB./ İstanbul

Telefon & EMail


Tel : +90 212 549 30 71 | Tel : +90 212 549 01 41
Fax : +90 212 549 97 04
berfino@berfino.com

Tescilli Marka

Berfino Handles
BERFİNO MOBİLYA AKSESUARLARI TİC. LTD. ŞTİ.'nin
tescilli ve ticari markasıdır.

Copyright © 2018 Berfino Handles. All Rights Reserved. Created by CYD Business TR v30