HAKKIMIZDA

Köklü bir sektör tecrübesini arkamıza alarak Ocak 2006 yılında Berfino Mobilya Aksesuarları markamız ile üretime başladık.

Kuruluşumuzdan bugüne düzenli olarak hem yurtiçi hem yurtdışındaki sektörel gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız bu amaçla hammaddeyi ürüne dönüştürene kadar geçen tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmeye özen göstermektedir. Doğaya saygılı üretim anlayışımız çerçevesinde kullandığımız malzemenin kalitesinden, atıkların bertarafına kadar her safhada çevre bilinci ile hareket ediyoruz.

Üretimimizin etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere edindiğimiz ISO 9001 kalite yönetim sistemimiz ve tüm firma çalışanlarının katılımı ile toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışıyoruz. Her zaman en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmeyi temel amacımız olarak görüyoruz.

2013 yılında yenilenen ekibimiz ve genişleyen üretim tesisimiz ile müşteri memnuniyeti için yatırımlar yapmaya, ar-ge çalışmaları ile her gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Çünkü biz:

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

"İşimizde daha başarılı olmak için sürekli araştırıyoruz."
Sektörümüzde yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Çözüm üretiyoruz."
Her türlü proje için uygun düşük maliyetli uygulanabilir çözümler üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Berfino Mobilya Aksesuarları İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Oto San. Sitesi Ünal İş Merkezi 1. Kat No:44
İkitelli OSB./ İstanbul
+90 212 549 30 71
Copyright © Berfino 2019. Tüm Hakları Saklıdır.