HABERLER

Yaratıcı ve Dekoratif Kulplar

Yaratıcı ve Dekoratif Kulplar

Çekmece kulpları ile en basit bir dolabı bile muhteşem bir hale getirebilirsiniz. Dolap ve komodinler sizin de yaratabileceğiniz basit kulplar ile bir sanat eserine dönüşebilir!
Çekmece kulpları mobilyaların kişiliğini baştan yaratabilir. Basit bir dolabı sadece kulplarını değiştirerek çok özel bir mobilya haline getirebilirsiniz. Hazır satılan dekoratif çekmece kulpları ile mobilyanızın görünümünü değiştireceğiniz gibi yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Malzeme konusunda kendinizi sınırlamayın. Aslında tuhafiyeden, oyuncakçıdan ya da nalburdan alabileceğiniz farklı malzemelerle kendi dekoratif çekmece kulpları yapmanız mümkün. Boncuklar, oyuncaklar, kapı numaraları, kalın ipler… Yaratıcılığın sınırı olmayan kendin yap projeleri ile mobilyanızı küçük dokunuşlarla kişiselleştirebilirsiniz. Salondan çocuk odasına, yatak odasından antreye dek tüm yaşam alanlarında kullanılan mobilyalara farklı dokunuşlar yapabilirsiniz. Hatta var olan çekmece kulplarını boyayarak da mobilyalarınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Dekoratif çekmece kulplarını boyamaya karar verdiyseniz, her birini farklı renklerle boyamayı da düşünebilirsiniz. Dekorasyon fikirleri ile mobilyaları düşük bir bütçeyle yenilemek son derece keyifli.
Dekoratif çekmece kulpları konusunda pek çok örnek getiriyoruz karşınıza. İlham vermesi, yepyeni mobilyalara kavuşmanız dileğiyle…

 

Berfino Mobilya Aksesuarları İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Oto San. Sitesi Ünal İş Merkezi 1. Kat No:44
İkitelli OSB./ İstanbul
+90 212 549 30 71
Copyright © Berfino 2019. Tüm Hakları Saklıdır.